ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 50g

103 

Katalogové číslo: 09940050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pěstují tam kakaovníky odrůdy Criollo, vyvážejí kakao do nejprestižnějších čokoládoven a značný důraz kladou na organický způsob zemědělství. Ano, jihoamerická Venezuela má na mapě hořkosladkých vůní a chutí své pevné místo. Hádejte, čemu tam říkají „peníze, které rostou na stromech“. Správně – kakaovým bobům!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 50g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 50g je 103 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 09940050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU LOS BEJUCOS 46% DOMINICANA, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 50g