Čokoládové kamínky v cukrové krustě – 200g

99 

Katalogové číslo: 8596157014660 Kategorie:

Popis

Cukrová dekorace – čokoládové kamínky

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoládové kamínky v cukrové krustě – 200g

Cena za Čokoládové kamínky v cukrové krustě – 200g je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoládové kamínky v cukrové krustě – 200g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoládové kamínky v cukrové krustě – 200g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157014660.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: FunCakes Cukrové perličky – máček – černý – 80g, SLEVA: FunCakes dekorační cukr – žlutý – 80g, Cukrové zdobení hvězdičky – bílé 100g, FunCakes Cukrová srdíčka – blue – 80g