ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g

688 

Katalogové číslo: 07211000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Název této kávy si dobře zapamatujte. Budete ho totiž často používat: Už jsi měl čokomandle? Kde je moje čokomandlička? Mohu vám nabídnout nejlepší čokoládovo-mandlovou kávu v kraji?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g

Cena za ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g je 688 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 07211000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: MALIBU rozpustná káva, 500g, BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 500g, FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 500g, FRAPPE COOKIES – rozpustná káva, 50g