ČOKOLÁDOVO – POMERANČOVÁ zrnková káva, 100g

115 

Katalogové číslo: 11780100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Stoprocentní Arabica poskytuje téhle kávě plné tělo a lahodně jemnou čokoládovost. Pár kapek přírodního aroma dodává svěžest sladkých šťavnatých pomerančů. Kombinace, která se nikdy neokouká, by neměla chybět ani ve vaší kávotéce. Bude se hodit pro milé návštěvy i pohodová odpoledne ve dvou. Čokoládovo-pomerančovou kávu oceníte při přípravě nápoje s kostkami ledu i v horké variantě, třeba s hřebíčkem a skořicí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVO – POMERANČOVÁ zrnková káva, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVO – POMERANČOVÁ zrnková káva, 100g je 115 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVO – POMERANČOVÁ zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVO – POMERANČOVÁ zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11780100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: LÍSKOVÝ OŘÍŠEK zrnková káva, 1000g, ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 1000g, SMETANOVÁ zrnková káva, 100g, TOFFEE zrnková káva, 100g