Čokolandia Býk – Čokoládové znamení zvěrokruhu

335 

Katalogové číslo: 3215 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální Čokoládové znamení vyrobeno z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Býk – Čokoládové znamení zvěrokruhu

Cena za Čokolandia Býk – Čokoládové znamení zvěrokruhu je 335 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Býk – Čokoládové znamení zvěrokruhu dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Býk – Čokoládové znamení zvěrokruhu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3215.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Indian, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s pilovým kotoučem č. 1 – Čokolandia, Čokolandia Honda – Čokoládový znak, Čokolandia Čokoládová sada – Z pohádky do pohádky