Čokolandia Čokoládová lebka

269 

Katalogové číslo: 2181 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální lebka vyroben z vynikající bílé čokolády

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakaové máslo 31,1 %, sušené plnotučné mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka

Alergeny: sójový lecitin, mléko

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Čokoládová lebka

Cena za Čokolandia Čokoládová lebka je 269 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Čokoládová lebka dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Čokoládová lebka – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2181.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Dárková krabička pralinek – Kuřátka 6 ks – Čokolandia, Čokolandia Čokoládové visací zámky, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s kladivem č. 7 – Čokolandia, Čokolandia Červivá čokoláda tmavá – Česnek