Čokolandia Čokoládová platební karta

269 

Katalogové číslo: 2975 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální čokoládová platební karta vyrobena z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukremulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků 

Balení: 200x120x30 mm 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Čokoládová platební karta

Cena za Čokolandia Čokoládová platební karta je 269 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Čokoládová platební karta dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Čokoládová platební karta – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2975.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Podkova s koněm – Čokoládový znak, Čokolandia Čokoládová sada – Dovolená na moři, Dárková krabička pralinek – Kuřátka 4 ks – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – ocenění Oscar s klapkou a filmem