Čokolandia Čokoládová sada – Golfová sada

379 

Katalogové číslo: 502 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální sada golf vyrobena z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa a z vynikající bíle čokolády.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení tmavá čokoláda: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Složení bílá čokoláda: kakaové máslo 31,1 %, sušené plnotučné mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka

Alergeny: sójový lecitin, plnotučné mléko (bílá čokoláda)

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Čokoládová sada – Golfová sada

Cena za Čokolandia Čokoládová sada – Golfová sada je 379 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Čokoládová sada – Golfová sada dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Čokoládová sada – Golfová sada – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 502.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO, Čokolandia Čokoládová sada – Tenisová raketa a míček, Čokolandia Čokoládové lízátko – Noty (zlatá), Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí