Čokolandia Oříšková čokoláda Bílá – Lískové oříšky Piemonte IGP

99 

Katalogové číslo: 3195 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Oříšková čokoláda – Lískové oříšky Piemonte IGP

Když oříškovou čokoládu, tak jedině s Ferrari mezi lískovými oříšky. Ty nejlepší lískové oříšky z Italské oblasti Piemonte.

Můžete vybírat mezi mléčnou, tmavou nebo bílou čokoládou.

Složení: kakaové máslo 31,1 %, sušené plnotučné mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, lískové oříšky Piemonte IGP

Alergeny: Sójový lecitin, skořápkové plody, mléko


Používáme pouze nejlepší Piedmontské ořechy I.G.P., pocházející z kopce Langa, který dává naším krémům ideální strukturu bez nutnosti přidávání tuků, odlišných od těch, které jsou přirozeně obsaženy v ořechách.

V současné době zahrnuje několik členů, kteří pracují se svými středně velkými farmami v oblasti Alta Langa v provincii Cuneo. Toto je nejvhodnější oblast Piemontu  pro farmaření lískových ořechů, která nám poskytuje vysoce kvalitní produkt s jedinečným parfémem a vůní. Ne náhodou jsou lískové ořechy z Piemonte I.G.P. (Piedmont Hazelnut I.G.P). považovány a uznávány jako nejlepší lískový oříšek na světě.

Jednou ochutnáte a už nikdy nebudete chtít jiné. Ferrari mezi lískovými ořechy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Oříšková čokoláda Bílá – Lískové oříšky Piemonte IGP

Cena za Čokolandia Oříšková čokoláda Bílá – Lískové oříšky Piemonte IGP je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Oříšková čokoláda Bílá – Lískové oříšky Piemonte IGP dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Oříšková čokoláda Bílá – Lískové oříšky Piemonte IGP – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3195.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládové nářadí – sada nářadí s velkými kleštěmi č. 3 – Čokolandia, Georgia Ramon Tmavá čokoláda 70% s vločkami mořské soli BIO, Čokolandia Renault – Čokoládový znak, Maxi sada čokoládového nářadí – sada klíčů – Čokolandia