Comandante Big Joe Knob Skateboard

2 235 

Katalogové číslo: 3785 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní rukojeť Big Joe pro mlýnky Comandante C40 MK3 a MK4. Verze Big Joe je větší než standardní, má průměr 55 mm. Verze Skateboard Creations je vyrobena z recyklovaného skateboardového dřeva – každý kus je jedinečný a liší se vzorem. Udělejte si svůj mlýnek Comandante ještě originálnější!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante Big Joe Knob Skateboard

Cena za Comandante Big Joe Knob Skateboard je 2235 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante Big Joe Knob Skateboard dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante Big Joe Knob Skateboard – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3785.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Rocket Espresso těsnění hlavy, Nuova Simonelli Appia Life tlačítko 04901416, Nuova Simonelli Appia Life 5 tlačítek 04901410, Nuova Simonelli Elektromagnetický ventil třícestný 04100017