Comandante Standard Knob červený

345 

Katalogové číslo: 3815 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní klička pro brusku Comandante C40 MK3.

Vyrobeno z přírodního bukového dřeva. Vyrobeno v Německu, v oblasti Schwarzwaldu.

Barva:
Průměr: 44 mm (standardní)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante Standard Knob červený

Cena za Comandante Standard Knob červený je 345 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante Standard Knob červený dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante Standard Knob červený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3815.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: IMS košík 12-14 g DL2TH22E, Rancilio těsnění hlavy, IMS sprcha CI200IM Ø 51,5mm, Bialetti náhradní trychtýř pro nerezové moka konvičky na 6 šálků