Comandante Standard Knob Skateboard

2 235 

Katalogové číslo: 3797 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní rukojeť pro brusky Comandante C40 MK3 a MK4. Standardní velikostní provedení s průměrem 44 mm. Verze Skateboard Creations je vyrobena z recyklovaného skateboardového dřeva – každý kus je jedinečný a liší se vzorem. Udělejte si svůj mlýnek Comandante ještě originálnější!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante Standard Knob Skateboard

Cena za Comandante Standard Knob Skateboard je 2235 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante Standard Knob Skateboard dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante Standard Knob Skateboard – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3797.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Fellow Stagg dřevěná rukojeť javor, Gaggia těsnění hlavy (grouphead gasket), Nuova Simonelli rotační čerpadlo 50 l/h, Nuova Simonelli sprcha 56mm pro hlavy kávovarů 03000066