Comandante Wood Care Balm Set

465 

Katalogové číslo: 3798 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Sada mincovníků na dřevo Comandante.  Sada obsahuje: Baristický štětec č. 4 – balzám na dřevo (15 ml nádobka – měkký bavlněný hadřík.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante Wood Care Balm Set

Cena za Comandante Wood Care Balm Set je 465 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante Wood Care Balm Set dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante Wood Care Balm Set – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3798.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější baristické potřeby - V naší kategorii baristických potřeb najdete vše, co potřebujete pro perfektní přípravu kávy jako profesionál. Od kvalitních mlynků na kávu až po nejlepší baristické nástroje, které vám pomohou vytvořit dokonalou crema na váš oblíbený espresso. Staňte se skutečným kávovým expertem s našimi baristickými potřebami! Podobné produkty: Heavy Tamper Classic Dub 49 mm, Filling funnel 58 mm černý, Barista & Co Dial In Milk Pitcher 600 ml růžová mosaz konvička na mléko, Coffee Sensor teploměr E61