Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm

20 

Katalogové číslo: 8596157027479 Kategorie: Štítek:

Popis

Podložka na monoporce – zlatá/stříbrná

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm

Cena za Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm je 20 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Čtvercová podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 5cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157027479.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Podložky, tácy - Podobné produkty: Podložka s textem na přání, Čtverec 25cm, Papírová podložka pod dort 18cm – karton 10ks, Svatební podložka pod dort – kulatá 35, FunCakes čtvercová podložka pod dort stříbrná 27,5 x 27,5cm/4mm