Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená – 100g

115 

Katalogové číslo: 8596157015490 Kategorie:

Popis

Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená – 100g

Cena za Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená – 100g je 115 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená – 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. Cukrové perličky / srdíčka – bílé / červená – 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157015490.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g, FunCakes dekorační cukr – oranžový – 80g, Cukrová rýže – růžová 100g, FunCakes Cukrová dekorace Sea Life – mořský život – 8ks