Dárek sada pro cupping

1 850 

Katalogové číslo: 4602 Kategorie:

Popis

Tři misky, tři kávy a dvě lžičky. Taková je naše cuppingová sada pro vaši domácí kávovou degustaci. Vyberte si, které zrnkové kávy ochutnáte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárek sada pro cupping

Cena za Dárek sada pro cupping je 1850 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárek sada pro cupping dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárek sada pro cupping – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4602.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové balení - Objevte naše kouzelné dárkové balení, které dodá vašim dárkům tou správnou dávku elegance a originality. Vyberte si z naší široké nabídky balicích materiálů a vytvořte nezapomenutelný zážitek pro vaše blízké. Podobné produkty: Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek, Dárek: Cascara, filtr a nibsy kešu, Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – mandle, Dárkový box: káva na filtr s ořechovým máslem – kešu