Dárková degustační sada Robusta

330 

Katalogové číslo: 15830000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pět skvělých, silných a kofeinem našlapaných káv potěší každého, kdo rád ochutnává a objevuje. Na kvality robusty se totiž někdy trochu zapomíná. Přitom je perfektním doplňkem plantážní arabiky (třeba pro namíchání vynikajícího espressa) a zároveň zdrojem interesantních chutí. V této dárkové sadě lze narazit na kávy s tóny medu, karamelu, čokolády i lískových ořechů. Komu ji předáte, jistě si vybere svou nejoblíbenější.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárková degustační sada Robusta

Cena za Dárková degustační sada Robusta je 330 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárková degustační sada Robusta dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárková degustační sada Robusta – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15830000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové degustační balíčky káv - Podobné produkty: Dárková degustační sada Asie a Pacifik, Dárková degustační sada Bezkofeinové kávy, Dárková degustační sada Jižní Amerika, Dárková degustační sada Kávy z různých koutů světa