Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí

180 

Katalogové číslo: 2198 Kategorie:

Popis

Definite – Tmavá čokoláda s kávou a mořskou solí 65%

Tmavá čokoláda s 65 % kakaa

Vegan, bez lepku, bez lecitinu, bez sóji.

Původ kakaových bobů: Finca Elvesia, Dominikánská republika

Původ kávy: Casa Barista house blend, Jarabacoa a Barahona, Dominikánská republika

Chuťové tóny: datle, karamel, ořechy

Složení: organické kakao (65%), třtinový cukr, kávové zrna, mořská sůl

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí

Cena za Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí dozvědět více informací?

Ano můžete. Definite Chocolate Definite – Tmavá 65 % s příchutí kávy s mořskou solí – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2198.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládové číslo 1-9 Číslo: 9, Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia, Čokoládová sada – Astronaut Malá – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Doktor č. 1