Definite Chocolate Definite – Tmavá 80%

180 

Katalogové číslo: 2195 Kategorie:

Popis

Definite – Tmavá 80%

Tmavá čokoláda s 80 % kakaa

Vegan, bez lepku, bez lecitinu, bez sóji.

Původ kakaových bobů: Öko-Caribe, Dominikánská republika

Chuťové tóny: jasmín, citrus, heřmánek

Složení: organické kakao (80%), třtinový cukr

Ocenění:
Academy of Chocolat Award 2018: bronze
Academy of Chocolat Award 2019: commented

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Definite Chocolate Definite – Tmavá 80%

Cena za Definite Chocolate Definite – Tmavá 80% je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Definite Chocolate Definite – Tmavá 80% dozvědět více informací?

Ano můžete. Definite Chocolate Definite – Tmavá 80% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2195.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Indian, Čokoládová sada na holení Standard – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Farmář č. 1, Čokolandia Čokoládová sada – Včelař č. 2