Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75%

180 

Katalogové číslo: 2200 Kategorie:

Popis

Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75%

Tmavá čokoláda s 75 % kakaa a dominikánským rumem.

Dominikánský rum v této čokoládě je z Barceló.

Vegan, bez lepku, bez lecitinu, bez sóji.

Původ kakaových bobů: Finca Elvesia, Dominikánská republika

Složení: organické kakao (75%), třtinový cukr (BIO), rum (<1%)

Organické kakao pro tuto čokoládu pochází z Finca Elvesia (El Valle, provincie Hato Mayor). Tato farma se nachází mezi zvlněnými kopci, daleko od tropických pláží a oblíbených letovisek. Farma se nachází v zemědělské komunitě El Valle a rozkládá se na více než 150 hektarech produktivní půdy. Finca Elvesia je botanická zahrada se všemi druhy kakaových odrůd, která pochází z poloviny 17. století, zejména z Venezuely. Cítí se jako vstoupit do jiného vesmíru – mírumilovného vesmíru kakaovníků, které vypučují červené, oranžové, žluté a zelené lusky všech tvarů a velikostí.

Finca Elvesia je bezdůvodně považována za jednu z nejvíce zvláštních farem v Dominikánské republice.

V průběhu let farma několikrát změnila majitele. Dnes je to Ramon Lopez. Ramon vyrostl v El Cibao, srdci dominikánského kakaového sektoru. Pomáhá mu Isidro Castillo a zaměstnává kolem třicet pět lidí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75%

Cena za Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75% je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75% dozvědět více informací?

Ano můžete. Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2200.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládové lízátko – Slepička, Čokolandia Čokoládová sada – Sheriff č. 2, Čokolandia Čokoládová sada – Lyžař, Čokolandia Čokoládová Afrika