Dekora dortová svíčka s motivem 2D

89 

Katalogové číslo: 8435035229010 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Dekora dortová svíčka s motivem 2D

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dekora dortová svíčka s motivem 2D

Cena za Dekora dortová svíčka s motivem 2D je 89 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dekora dortová svíčka s motivem 2D dozvědět více informací?

Ano můžete. Dekora dortová svíčka s motivem 2D – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435035229010.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dortové svíčky - Podobné produkty: SCRAPCOOKING dortová svíčka – hvězda – č.2, Dortová svíčka velká – třpyt zlatá – 1, Narozeninové svíčky pastelové dlouhé – 16ks, Dekora dortová svíčka – GORJUSS PINK – 1ks