Dekora dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks

95 

Katalogové číslo: 8435035234533 Kategorie:

Popis

Dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dekora dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks

Cena za Dekora dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks je 95 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dekora dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Dekora dortová svíčka – Unicorn růžový 2D – 1ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435035234533.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dortové svíčky - Podobné produkty: Dortová svíčka velká – třpyt zlatá – 9, Svíčka s hrající fontánou – Pohár s fotbalovým míčem – zelený – 13cm, Dortová svíčka velká – třpyt zlatá – 4, Jubilejní dortová svíčka duhová GALAXY 20