ECM S-Automatik 64, anthracite

22 865 

Katalogové číslo: 2242 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: ECM

Popis

Mlýnek S-Automatik 64 anthracite je vysoce kvalitní freshový mlýnek pro espresso. Dokonale namele kávu přímo do rukojeti filtru. Automatický mlýnek s digitálním časovačem je velmi komfortní. Má kromě manuálního režimu také možnost nastavit dva časy – pro jednu a dvě dávky. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ECM S-Automatik 64, anthracite

Cena za ECM S-Automatik 64, anthracite je 22865 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ECM S-Automatik 64, anthracite dozvědět více informací?

Ano můžete. ECM S-Automatik 64, anthracite – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2242.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Espressové mlýnky na kávu - Vyzkoušejte si chuť opravdové italské kávy s espressovými mlýnky na kávu - mletá káva přímo z domova vašeho oblíbeného kavárny! Podobné produkty: Eureka Atom 60 bílý, Victoria Arduino Atom E1 Prima Cappellini Green, Eureka Mignon Specialita 16CR Orange, Victoria Arduino Atom E1 Prima Cappellini Blue