EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g

455 

Katalogové číslo: 11530500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Netřepat, zamíchat. Rozpustnou kávu připravíte mžiknutím oka. Ekvádorská specialitka z andské vysočiny obsahuje jak něžnou Arabiku, tak silnou Robustu. Přesně půl na půl. Díky tomu je její výsledná chuť vyvážená, příjemně vínovo citrusová. Možná v ní odhalíte i něco z divokosti a pestrosti tamní přírody. Ekvádor je totiž zemí s největší biodiverzitou na kilometr čtvereční na světě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g

Cena za EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g je 455 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11530500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná - Podobné produkty: PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 500g, TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g, BEZKOFEINOVÁ ROZPUSTNÁ KÁVA PERU – BIO, 1000g, BEZKOFEINOVÁ ROZPUSTNÁ KÁVA PERU – BIO, 100g