EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g

219 

Katalogové číslo: 11540250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Hádejte, kolik instantní kávy vypijí ročně Francouzi. A Češi? Několikanásobně víc! Snad díky jednoduché přípravě, snad díky okouzlení tím krátkým a rychlým rozpuštěním voňavých krystalků v hrnečku… Aby bylo z čeho vybírat, přivážíme z Ekvádoru kávu silnou a výrazně citrusovou. Hodí se pro chvíle intenzivní práce stejně jako k relaxaci. Stoprocentní rozpustnou Robustu byste měli vyzkoušet.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g

Cena za EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g je 219 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11540250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná - Podobné produkty: TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g, PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g, EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 500g, MEXICO rozpustná káva – mix arabicy a robusty, 500g