Eliya Gunpowder s broskví – zelený čaj sypaný 70 g

158 

Katalogové číslo: 4689 Kategorie:
Značka: Eliya

Popis

Cejlonský zelený čaj Gunpowder s tóny lahodné voňavé broskve osvěží jemným lehkým nálevem čajových lístků z vysokohorské plantáže v provincii Uva.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eliya Gunpowder s broskví – zelený čaj sypaný 70 g

Cena za Eliya Gunpowder s broskví – zelený čaj sypaný 70 g je 158 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eliya Gunpowder s broskví – zelený čaj sypaný 70 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Eliya Gunpowder s broskví – zelený čaj sypaný 70 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4689.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Usměváček sypaný čaj, Eliya Citronová tráva – bylinný čaj sypaný 60 g, Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg, Čaj ajurvédský DETOX 27g,Čaj ajurvédský DETOX 27g