Espazzola 2+3 58 mm černý

990 

Katalogové číslo: 5321 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Espazzola

Popis

Usnadněte si čištění kávovaru s touto skvělou vychytávkou značky Espazzola. Tato unikátní profesionální pomůcka na čištění hlav kávovarů je perfektním řešením pro všechny baristy. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Espazzola 2+3 58 mm černý

Cena za Espazzola 2+3 58 mm černý je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Espazzola 2+3 58 mm černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Espazzola 2+3 58 mm černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5321.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čistění kávovaru - Užijte si každou kapku své oblíbené kávy s naší širokou nabídkou produktů na čištění kávovaru. Vaše káva bude vždy čerstvá a plná chuti díky našim kvalitním výrobkům. Podobné produkty: JoeFrex kruhový čistící kartáč na hlavu kávovaru L dřevěný, ECM štětec kulatý oliva, Cafetto Kompletní sada ekologických čističů pro pákový kávovar, Pallo Caffeine Wrench Multifunkční nástroj pro barit