Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 400 ml

990 

Katalogové číslo: 5351 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Skleněná vakuová dóza na uchování zrnkové kávy. Díky speciální technologii uchová kávu déle čerstvější až o 50%. Nádoba je neprůhledná a díky tomu do ní neprojde UV světlo, které by ničilo kvalitu kávy. Uchovávejte svou kávu kvalitně. Uvidíte, že se to odrazí i na výsledné chuti kávy. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 400 ml

Cena za Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 400 ml je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 400 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 400 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5351.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Vakuové dózy na kávu - Uchovávejte svou kávu svěží a plnou chuti s našimi vakuovými dózami na kávu, které vám poskytnou nejlepší způsob, jak si vychutnat každou šálek a prodloužit životnost vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Fellow Atmos dóza na kávu černá 1200 ml, MiiR Nádoba na kávu černá, Fellow Atmos dóza na kávu černá 400 ml, Fellow Atmos dóza na kávu skleněná 700 ml