Fellow Carter Move Mug Mint 235 ml zelený

915 

Katalogové číslo: 3841 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Hrnek Carter Move Mug je výjimečný izolovaný hrnek od společnosti Fellow. Je funkční a potěší uživatele svým designem. Ideální volba pro někoho, kdo má vysoké nároky vůči výrobku. Je vyroben pro lidi, kteří jsou neustále na cestách. Hrnek se hodí do většiny držáků na nápoje a je vybaven ochranou proti rozstřiku.

Tento hrnek byl navržen tak, abyste si mohli vychutnat plné aroma svého nápoje. Jeho tenký okraj byl upraven tak, aby napodoboval sklenici na Cabernet. Má speciální keramický povlak, díky němuž se chuť nápoje nemění.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Carter Move Mug Mint 235 ml zelený

Cena za Fellow Carter Move Mug Mint 235 ml zelený je 915 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Carter Move Mug Mint 235 ml zelený dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Carter Move Mug Mint 235 ml zelený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3841.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší termo hrnky na kávu - Termo hrnky na kávu - teplé nápoje bez kompromisu! Užijte si svou oblíbenou kávu nebo čaj v každé situaci, bez ohledu na počasí. S našimi kvalitními termo hrnky udržíte nápoj teplý po celý den a zároveň si ušetříte peníze za každodenní návštěvy kavárny. Vyberte si ten správný hrnek pro sebe… Podobné produkty: Keepcup Kit Thermal Afterglow M 340 ml, Keepcup Kit Thermal Calenture L 454 ml, Keepcup Kit Thermal Nitro L 454 ml, Keepcup Kit Thermal Afterglow L 454 ml