Fellow Monty Cortado Cup White 130 ml

703 

Katalogové číslo: 3867 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Monty je pravým bílým šálkem pro přípravu Cortada v objemu 130 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Monty Cortado Cup White 130 ml

Cena za Fellow Monty Cortado Cup White 130 ml je 703 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Monty Cortado Cup White 130 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Monty Cortado Cup White 130 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3867.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší šálky na lungo - Užijte si svůj lungo jako nikdy předtím s našimi stylovými šálky na lungo, které vám přinesou dokonalý zážitek z každého doušku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si tu správnou atmosféru pro své ranní kávové rituály. Podobné produkty: Fellow Monty Cortado Cup Black 130 ml, Aoomi Luna Mug 04 80 ml, Velký patrový talířek s velkou sadou pralinek