Fellow Ode Brew Grinder 2.0 bílý

10 546 

Katalogové číslo: 5349 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Fellow

Popis

Oblíbený mlýnek Fellow Ode přichází v ještě vymazlenější verzi! Druhá generace nabízí nové kovové 64 mm mlecí kameny té nejlepší kvality, které vás ohromí svým výkonem. Tento kávomlýnek v elegantním designu je ideální k alternativním metodám domácí přípravy kávy, na výběr máte 31 stupňů hrubosti mletí. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Ode Brew Grinder 2.0 bílý

Cena za Fellow Ode Brew Grinder 2.0 bílý je 10546 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Ode Brew Grinder 2.0 bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Ode Brew Grinder 2.0 bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5349.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Elektrické mlýnky na kávu - Oslovte své smysly a vychutnejte si lahodnou kávu každé ráno s našimi elektrickými mlýnky na kávu. S jemně mletými kávovými zrny si můžete vychutnat dokonalou chuť a aroma, které vás nakopne do nového dne. Vyberte si z naší široké nabídky a nechte se unést do světa vůní a chutí. Podobné produkty: Timemore Advanced 123 Go, Wilfa Balance CG1S-275 stříbrný, Timemore Advanced Go, Fellow Ode Brew Grinder 2.0 černý