Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 7,6 litru

61 093 

Katalogové číslo: 517-709 Kategorie:
Značka: Fetco

Popis

Vysokokapacitní značkový překapávač s přímým připojením na vodu. S thermonádobou s výpustí o objemu od 3,8l až do 7,6 litru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 7,6 litru

Cena za Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 7,6 litru je 61093 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 7,6 litru dozvědět více informací?

Ano můžete. Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 7,6 litru – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 517-709.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Profesionální překapávače - Profesionální překapávače jsou nezbytností pro každého vášnivého kávového milovníka! S těmito přístroji můžete snadno a rychle připravit dokonalou kávu, která vám bude chutnat jako z nejlepší kavárny. Díky vysoce kvalitním materiálům a moderním technologiím si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy svěží a plná aroma. Vyberte si z… Podobné produkty: Moccamaster Thermoking 3000, Fetco Extractor V+ (CBS-1131) Varianta Termo Dispenzer 3,8 litru, Fetco CBS-2131XTS Varianta Termo Dispenzer 3,8 litru, Moccamaster Thermoking 3000 Autofill