Frank Green Ceramic Black 475 ml

1 050 

Katalogové číslo: 329 Kategorie:
Značka: Frank Green

Popis

Dokonalý termohrnek existuje. Jmenuje se Frank Green Ceramic 475 ml – v černé barvě. Klasický tvar, vlastní kombinace barev a vnitřek z keramiky, který udržuje nápoj bez narušení chutí. S patentovaným víčkem pro snadné popíjení.
Vlastní barevná kombinace podle vašeho gusta! Vyberte si barvu hrnku, víčka a tlačítka na něm. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Frank Green Ceramic Black 475 ml

Cena za Frank Green Ceramic Black 475 ml je 1050 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Frank Green Ceramic Black 475 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Frank Green Ceramic Black 475 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 329.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: Frank Green Ceramic Silver Blushed 295 ml, KeepCup Thermal Tineke M 340 ml, KeepCup Thermal Nightfall M 340 ml, Fellow Carter Everywhere Mug Matte Black 355 ml černý