Frank Green Ceramic Black Straw Lid 1000 ml zánovní

1 080 

Katalogové číslo: 2795 Kategorie:
Značka: Frank Green

Popis

Dokonalá 1 litrová termoska existuje. Jmenuje se Frank Green Ceramic Bottle (Straw Lid) – v černé barvě.
Frank Green je plně nový, ale během přepravy od výrobce došlo k lehkému promáčknutí, které je viditelné na fotkách.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Frank Green Ceramic Black Straw Lid 1000 ml zánovní

Cena za Frank Green Ceramic Black Straw Lid 1000 ml zánovní je 1080 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Frank Green Ceramic Black Straw Lid 1000 ml zánovní dozvědět více informací?

Ano můžete. Frank Green Ceramic Black Straw Lid 1000 ml zánovní – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2795.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější termosky na kávu a čaj - Udržte si svůj oblíbený nápoj vždy horký a po ruce s našimi stylovými termoskami na kávu a čaj. Vychutnávejte si každou doušku plnou chuti, kdekoliv se právě nacházíte. Vyberte si z naší široké nabídky barev a designů a dejte svému pití nový stylový doplněk. Podobné produkty: Frank Green Ceramic Blue Orange Straw Lid 1000 ml, Frank Green Ceramic Silver Yellow Straw Lid 1000 ml, Frank Green Ceramic Rainbow Green Straw Lid 1000 ml, Frank Green Ceramic Gold Pink Straw Lid 1000 ml