Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml

1 409 

Katalogové číslo: 1647 Kategorie:
Značka: Frank Green

Popis

Dokonalá 1 litrová termoska a ekologický módní doplněk v jednom. Tak byl navržen Frank Green Neon Ceramic – v zelené barvě. Inspiruje, upoutá pozornost, je vždy po ruce, udržuje teplotu i chuť kávy a neproteče.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml

Cena za Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml je 1409 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1647.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Frank Green Ceramic Black 1000 ml, Frank Green Ceramic Living Coral Straw Lid 1000 ml, Kinto Travel Tumbler Khaki 500 ml, Asobu Orb Bottle 420 ml stříbrná