FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 1000g

713 

Katalogové číslo: 15721000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Věděli jste, že jahody se dříve podávaly jen u královského dvora? Dnes je oblíbené ovoce naštěstí mnohem dostupnější. Tak dostupné, že si ho můžete vychutnat i v kávě. Lyofilizovaná mexická arabika obohacená přírodním jahodovým aroma je perfektním základem pro osvěžující letní frappé. Ale nenechte se mýlit, mlsné jazýčky potěší i v horké verzi pro chladnější dny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 1000g

Cena za FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 1000g je 713 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15721000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 100g, FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 500g, Kokosová rozpustná káva, 1000g, AMARETTO rozpustná káva, 50g