FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 100g

113 

Katalogové číslo: 15720100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Věděli jste, že jahody se dříve podávaly jen u královského dvora? Dnes je oblíbené ovoce naštěstí mnohem dostupnější. Tak dostupné, že si ho můžete vychutnat i v kávě. Lyofilizovaná mexická arabika obohacená přírodním jahodovým aroma je perfektním základem pro osvěžující letní frappé. Ale nenechte se mýlit, mlsné jazýčky potěší i v horké verzi pro chladnější dny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 100g

Cena za FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 100g je 113 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15720100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 250g, SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 1000g, BELGICKÉ PRALINKY rozpustná káva, 1000g, FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 1000g