FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g

113 

Katalogové číslo: 15730100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Exotiku, tu my rádi. Pokud vám taky lahodí chutě vzdálených tropických zemí, jistě si kokosovou rozpustnou kávu zamilujete. Nejen proto, že z ní šálek nebo konvičku nápoje přichystáte velmi rychle. Dalším, mnohem podstatnějším důvodem, je chuť, kterou nabízí. Mix mexické arabiky a robusty ochucený kokosovými ořechy a zpracovaný do lyofilizované kávy oceníte v horkém létě i studené zimě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g

Cena za FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g je 113 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15730100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 100g, ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 1000g, MALIBU rozpustná káva, 50g, FRAPPE KOKOS – rozpustná káva, 1000g