FunCakes Cukrová dekorace white Calla – kala 24ks

149 

Katalogové číslo: 8720512695830 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Cukrová dekorace

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes Cukrová dekorace white Calla – kala 24ks

Cena za FunCakes Cukrová dekorace white Calla – kala 24ks je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes Cukrová dekorace white Calla – kala 24ks dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes Cukrová dekorace white Calla – kala 24ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720512695830.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: FunCakes Cukrový posyp – srdíčka růžová / bílá – 60g, Dekora – želé – mini diamant – 100g, Cukrové perličky – Minnie mix 7mm – 100g, DeKora želé – spirálky 3,3 x 1cm – 100g