FunCakes dekorační cukr – černý – 80g

79 

Katalogové číslo: 8720143517860 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Cukrové krystalky – černé – cukrová dekorace 70g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes dekorační cukr – černý – 80g

Cena za FunCakes dekorační cukr – černý – 80g je 79 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes dekorační cukr – černý – 80g dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes dekorační cukr – černý – 80g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143517860.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: FunCakes sugarpearls 4mm – metallic blue – 80g, FunCakes Cukrová dekorace Flower mix pink – růžová kvítka 24ks, FunCakes dekorační cukr – fialový – 80g, SLEVA: FunCakes dekorační cukr – žlutý – 80g