FunCakes marcipánová dekorace – květiny – růžová/bílá – 12ks

85 

Katalogové číslo: 8720143516436 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Marcipánová dekorace 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes marcipánová dekorace – květiny – růžová/bílá – 12ks

Cena za FunCakes marcipánová dekorace – květiny – růžová/bílá – 12ks je 85 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes marcipánová dekorace – květiny – růžová/bílá – 12ks dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes marcipánová dekorace – květiny – růžová/bílá – 12ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143516436.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dekorace na dort - Podobné produkty: Dekorační figurka – Cars – Blesk McQueen 1+ 3, Dekora želé – srdíčka – 100g, 3D Zápich do dortu – Jubilejní 60, Zápich do dortu – Číslo v srdci č.8