FunCakes potahový fondán Marshmallow – bílý 250g

89 

Katalogové číslo: 8720143515088 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Potahový fondán bílý s příchutí marshmallow. – 250g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes potahový fondán Marshmallow – bílý 250g

Cena za FunCakes potahový fondán Marshmallow – bílý 250g je 89 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes potahový fondán Marshmallow – bílý 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes potahový fondán Marshmallow – bílý 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143515088.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

FunCakes potahový fondán - Podobné produkty: FunCakes potahový fondán Coral Pink – růžová 250g, FunCakes potahový fondán Fire Red – červený – 250g, FunCakes Marcipán 1:4 1kg, FunCakes ochucený potahový fondán – speciál – Lemon 250g