FunCakes potahový fondán Sea Blue – mořská modrá – 1kg

309 

Katalogové číslo: 8720143515149 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Potahový fondán modrý šmoula s vanilkovou příchutí – 1kg

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes potahový fondán Sea Blue – mořská modrá – 1kg

Cena za FunCakes potahový fondán Sea Blue – mořská modrá – 1kg je 309 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes potahový fondán Sea Blue – mořská modrá – 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes potahový fondán Sea Blue – mořská modrá – 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143515149.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

FunCakes potahový fondán - Podobné produkty: FunCakes potahový fondán – Ruby Red – rubínová – 250g, FunCakes ochucený potahový fondán – speciál – Lemon 1kg, FunCakes potahový fondán – Hot Pink – tmavá růžová 250g, FunCakes potahový fondán Spring Green – zelená – 250g