FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g

479 

Katalogové číslo: 8720143510809 Kategorie:

Popis

cukrové zdobení – perličky

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g

Cena za FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g je 479 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes sugarpearls 7mm – shiny black – 800g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143510809.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: Dekora Cukrová dekorace 3D – pomeranč – celý / půlka – 2ks, Dekora Cukrová dekorace – Srdce z růží – červené – 2ks, Cukrové perličky – máček barevný – 100g, FunCakes Cukrový posyp – mini hvězdičky žluté – 60g