G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek

133 

Katalogové číslo: 818 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Porcelánový šálek o objemu 190 ml značky G. Benedikt Ambassador.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek

Cena za G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek je 133 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 818.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Acme Espresso Range Small Cup Penguin 150 ml, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – River Blue, G. Benedikt Josefine 190 ml šálek s podšálkem, Acme Espresso Range Demitasse Cup Penguin 70 ml