G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku

157 

Katalogové číslo: 2682 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Velký bílý šálek na kávu či čaj o objemu 300 ml z kolekce G. Benedikt Basic z kvalitního porcelánu. Produkt nezahrnuje podšálek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku

Cena za G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku je 157 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2682.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška s podšálkem, Loveramics Bond – 150 ml Cappuccino cup and saucer – Yellow, G. Benedikt Diana 190 ml šálek s podšálkem, G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku