G. Benedikt Divers 190 ml šálek bez ouška

169 

Katalogové číslo: 2728 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Elegantní šálek bez ouška na kávu i čaj z kolekce Diverse od značky značky G. Benedikt.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Divers 190 ml šálek bez ouška

Cena za G. Benedikt Divers 190 ml šálek bez ouška je 169 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Divers 190 ml šálek bez ouška dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Divers 190 ml šálek bez ouška – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2728.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Brewers – 80ml Embossed Tasting Cup – Purple, G. Benedikt Time 340 ml šálek na polévku s podšálkem, Loveramics Brewers – Dripper Stand – Matte Black, G. Benedikt Optimo Granit podšálek 16 cm