G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISB0825

135 

Katalogové číslo: 2748 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Bílý podšálek z kolekce Isabelle od značky G. Benedikt vhodný k šálku Isabelle ISB0825.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISB0825

Cena za G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISB0825 je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISB0825 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISB0825 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2748.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Divers 80 ml šálek a podšálek, G. Benedikt Josefine 190 ml šálek s podšálkem SPZ0818, Acme Espresso Range Demitasse Cup Dolphin 70 ml, G. Benedikt Le Choco podšálek excentrický k šálku CHC1816