G. Benedikt Isabelle podšálek k šállku ISB0622

110 

Katalogové číslo: 2746 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Bílý podšálek z kolekce Isabelle od značky G. Benedikt vhodný k šálku Isabelle s kódem ISB0622.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Isabelle podšálek k šállku ISB0622

Cena za G. Benedikt Isabelle podšálek k šállku ISB0622 je 110 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Isabelle podšálek k šállku ISB0622 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Isabelle podšálek k šállku ISB0622 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2746.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Egg – Cappuccino 200 ml Cup and Saucer – Taupe, G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711, Aoomi Luna Mug 01 400 ml, Loveramics Bond – 150 ml Cappuccino cup and saucer – River Blue