G. Benedikt Josefine 360 ml šálek

350 

Katalogové číslo: 2756 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Samostatný šálek Josefine o objemu 360 ml od značky G. Benedikt. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Josefine 360 ml šálek

Cena za G. Benedikt Josefine 360 ml šálek je 350 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Josefine 360 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Josefine 360 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2756.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Lifestyle podšálek 12 cm Červený Použitý, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Rose, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Caramel, G. Benedikt Onda 90 ml šálek s podšálkem